Notice: Use of undefined constant _MAIL_HOST - assumed '_MAIL_HOST' in /www/public_html/constants_server.php on line 48 Notice: Use of undefined constant _MAIL_SMTP - assumed '_MAIL_SMTP' in /www/public_html/constants_server.php on line 49 Notice: Use of undefined constant _MAIL_PORT - assumed '_MAIL_PORT' in /www/public_html/constants_server.php on line 50 Notice: Use of undefined constant _MAIL_USERNAME - assumed '_MAIL_USERNAME' in /www/public_html/constants_server.php on line 51 Notice: Use of undefined constant _MAIL_PASSWORD - assumed '_MAIL_PASSWORD' in /www/public_html/constants_server.php on line 52 Notice: Use of undefined constant _FROM_EMAIL - assumed '_FROM_EMAIL' in /www/public_html/constants_server.php on line 55 Notice: Use of undefined constant _FROM_NAME - assumed '_FROM_NAME' in /www/public_html/constants_server.php on line 56 Kim jesteśmy - HR - Profile edukacyjne

Kim jesteśmy

Firma

HR Profile Edukacyjne jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego, której celem jest realizacja profesjonalnych projektów i szkoleń najwyższej jakości. Ponadto jest Agencją Doradztwa Personalnego, Agencją Zatrudnienia. Posiada aktualne wpisy do rejestrów prowadzonych przez Urzędy. HR Profile Edukacyjne jest członkiem Założycielem Izby Coachingu w Polsce, posiada udokumentowane kompetencje w zakresie zarządzania jakością procesów świadczonych usług doradczo-szkoleniowych i prowadzonych projektów wg norm ISO 9001:2000, uznane również za granicą. Ponadto jest wpisana w rejestr Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy, posiada akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie niektórych prowadzonych kursów edukacyjnych.

Siedziba główna firmy znajduje się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Projekty, doradztwo, kursy i szkolenia realizowane przez firmę dotyczą przede wszystkim różnych aspektów efektywnego rozwoju kompetencji. Projekty prowadzone w różnych formach odpowiadają na ważne pytania: jak zarządzać projektami i zasobami ludzkimi, jak stosować przepisy prawa, jak zdiagnozować zdolność do zmiany i jak optymalnie pokierować zmianą, jak uruchomić i wykorzystać wiedzę, umiejętności i talenty. Nasze projekty i programy dotyczą organizacji, zespołów, i pojedynczych osób. Naszymi klientami są pracownicy przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego. W ramach posiadanych kompetencji specjalistycznych podejmujemy się roli partnera i wykonawcy w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Wartości biznesowe: WspółpracaProfesjonalizm Inspiracje

Współpraca z najlepszymi ekspertami o wymaganej przez specyfikę projektu specjalizacji gwarantuje dobrą jakość naszych przedsięwzięć. Są to inżynierowie, psycholodzy, ekonomiści o bardzo dużym doświadczeniu zawodowym, ale także uzdolnieni, młodzi ludzie.

Nasze projekty cechuje profesjonalizm na etapie ich przygotowania, wdrożenia i realizacji. To projekty otwarte na innowacyjność, odpowiedzialność i kontekst sytuacji, wspomagające dynamiczny rozwój tej organizacji, która umiejętnie je zastosuje.

Dla naszego zespołu pracującego przy każdym projekcie niezwykle ważne jest działanie fair play, dążenie ku rozwojowi organizacji i zatrudnionych w niej ludzi, a także tworzenie przydatnych rozwiązań. Z pracy czerpiemy inspiracje, które są niekończącym się źródłem pomysłów i sił.

Zapraszamy do współpracy,
Hanna Zaleska